Klubowi instruktorzy

Przedstawiamy naszych klubowych instruktorów. Nie tylko wszelkich odmian wspinaczki, ale także narciarstwa i jogi.


Andrzej Machnik

Instruktor wspinaczki wysokogórskiej PZA

Instruktorem taternictwa PZA został w 1979 roku (wcześniej jako tzw. „członek zwyczajny” szkolił na kursach klubowych oraz zimą 1975/76 w „Betlejemce”). Oferuje kursy skałkowe, taternickie letnie i zimowe oraz kursy turystyki zimowej (wszystkie również po słowackiej stronie Tatr).

Dowiedz się więcej

Andrzej Życzkowski

Instruktor wspinaczki sportowej PZA

Instruktor wspinaczki sportowej PZA, Instruktor narciarstwa PZN, ratownik GOPR.
Posiada ponad 30-letnie doświadczenie wspinaczkowe. Uprawia wspinaczkę sportową i skałkową, taternictwo letnie i zimowe, wspinaczkę lodową, alpinizm, wspinaczkę wysokogórską, a także narciarstwo zjazdowe i skituring.

Prowadzi kursy wspinaczki sportowej po drogach ubezpieczonych, a także szkolenia i treningi na sztucznych ściankach wspinaczkowych.

Dowiedz się więcej

Zosia Wetula i Janusz Gołąb

Przewodnictwo Tatrzańskie, Kursy turystyki zimowej, szkolenia w tatrach

Wycieczki z Przewodnikiem Tatrzańskim i szkolenia wysokogórskie, to nasza pasja i ogromny bagaż doświadczeń, którym się dzielimy. Zapraszamy adeptów górskiej przygody, jak również wspinaczy, którzy pragną pogłębić swe górskie doświadczenia na tatrzańskich graniach i ścianach pod mentorską opieką doświadczonych alpinistów.

Zapraszamy w Tatry!

Dowiedz się więcej

Marta Sokołowska

Obozy Wspinania i Jogi we Włoszech

Alpinistka, joginka, skoczek BASE i instruktorka wspinaczki skalnej (uprawnienia państwowe).

W 2009 roku rozpoczęła przygodę, która okazała się być przygodą jej życia - wspinaczkę skalną i tatrzańską. We włoskim Arco, nieopodal którego stacjonuje na co dzień, organizuje kursy wspinaczki skalnej po jedno i wielowyciągowych drogach ubezpieczonych, wyjazdy wspinaczkowe i inne wspinaczkowo-jogowe hece.

Dowiedz się więcej