Zniżki dla członków Klubu

Od pewnego czasu zastanawiałem się czy nasz Klub posiada zniżki w sklepach górskich, ściankach wspinaczkowych (Fabryka Mocy, Skarpa) itd.. każdy z nas robi przecież jakieś zakupy, no i się wspina wink okazało się, że w części sklepów takie zniżki  posiadamy już od pewnego czasu,część osób napewno o takowych wie, ale część o tym nie wie, zwłaszcza nowych Klubowiczy. Postanowiłem więc rzucić temat Naszemu Zarządowi, aby zebrać te dane w jedno miejsce, na naszej stronie klubowej.Magda (Szara Eminencja) odpowiedziała, od razu z wielkim entuzjazmem i przesłała mi cześć danych, Kaniona też w to wplątałem i  obiecał podesłać też jakieś dane.  Dostęp do informacji o zniżkach będzie widoczny tylko dla naszych Klubowiczy po zalogowaniu się na naszej stronie klubowej w odpowiedniej zakadce, z dokładnymi danymi sklepu, oferowanymi produktami oraz udzielonej zniżce przez dany sklep. Skorzystanie z oferty zniżek w sklepach, będą upoważnieni tylko nasi zrzeszeni członkowie, z opłaconymi składkami.

Trochę czasu zajmie (myślę że ok 1-2 m-cy) zebranie danych i zaprezentowanie ich na naszej stronie, które wiąże się z częściową przebudową naszej strony klubowej oraz nadaniem uprawnień do wyświetlania takich informacji naszym klubowiczom.Wpisanie statusu klubowicza, przeprowadzenie ewidencji klubowiczy na naszej stronie itd….

Piszę już o tym ponieważ już prezentowany jest blok na naszej stronie klubowej jakich producentów towarów, zniżki te obejmują, do bloku będą systematycznie dodawane nowe firmy oraz logo sklepów, firm które przyczyniły się do udzielenia naszym członkom zniżek. Ostatnio też doszły nowe zniżki na produkty Grivela, ale  o tym wkrótce smiley

Artykuł jest tylko w celu zasygnalizowania, że trwają już nad tym prace, aby wszyscy mogli korzytsać z dobrodziejstw przynależności do naszego Klubu.

Jeśli ktoś posiada jeszcze jakieś informacje na temat zniżek lub ma jakieś uwagi/pytania/pomysły dotyczące funkcjonowania naszej strony to proszę o kontakt ze mną pod meilem:

phoenix@kwgl.org lub tomaszbadur@kwgl.org

Mam nadzieję, że moja incjatywa okaże się trafiona i skorzystacie z tych możliwości wink

Pozdrawiam

Tomek M. Badur

Dodaj komentarz