Porachunki vel California i Krakowska Sucha

Dla ożywienia atmosfery na stronce (wakacje i takie tam remonty bądź budowy) w ostatnich dniach miały miejsce spektakularne przejścia.

I tak oto z drogą Grek Korba VI.5 porachował się Wojtek vel California. Jak zeznaje podejrzany kluczowe miejsce można zrobić jeszcze bardziej statycznie niż jak niektórzy do tej pory robili tj. tylko statycznie. A mianowicie kluczową klamkę po złapaniu na odciąg (czyt. przyblok = ruch statyczny) można w końcowej fazie ruchu złapać na podchwyt (czyt. ruch jeszcze bardziej statyczny). Dodatkowo Wojtek dołożył Piazza de la Condoma VI.4+.

Moja skromna osoba porachowała się z Udręką i Ekstazą VI.5+. Wtajemniczeni wiedzą, że na drodze można zrobić nawet 12 przystawek w jednym dniu. A na deser dołożyłem nową drogę na Okienniku Zaklęcie Ojców VI.5+/6. Początkowo pomyślałem, że to taka kombinacja rodem z Pochylca, ale jak się okazało pomimo ograniczników (linie ringów z Władcy i Wycieczki) droga oferuje około 6 metrów nowego terenu z kruksem na końcu a przy okazji zbiera trudności z Władcy i Wycieczki i składa w fajny ciąg.

Piotrek Z. vel Krakowska Sucha

Dodaj komentarz