Pomoc dla Ani

Mimo że czas płacenia podatków nie należy do naszych ulubionych, to tym razem jednak możemy go rozsądnie wykorzystać. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc dla Ani, uroczej córy dwójki naszych klubowiczów. Ania boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które mimo wielu badań niestety nie do końca zostały zdiagnozowane. Mała Ania, mimo że ma skończone 2 latka, wygląda i zachowuje się jakby miała rok, waży 8,8kg, przewraca się o dywan, mówi kilka sylab, nie je tyle ile powinno dziecko w jej wieku.

Lekarze diagnozują:  niepełnosprawność ruchową oraz opóźnienie rozwoju poznawczego i rozwoju mowy na tle kryptogennych zaburzeń neurologicznych. Aby wyprowadzić Anię na prostą, poza dalszymi badaniami konieczna jest ciągła rehabilitacja, praca z pedagogiem i psychologiem, wszystko w ilościach wielokroć przewyższających to, co daje NFZ i program: "Wczesne wspomaganie rozwoju".

I tutaj nasza w tym rola, aby Marcie i Szczepanowi dopomóc w sfinansowaniu kosztownych badań, rehabilitacji i leczenia ich córki, poprzez przekazanie 1% Waszego podatku. Aby to uczynić w formularzu PIT należy podać następujące dane:
 

KRS: 0000037904

Informacje Dodatkowe: 17874 Starosolska Anna

Pomoc przekazana będzie poprzez fundację "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa.

Trzymamy kciuki za powrót Ani do zdrowia i liczymy na Wasze dobre serca. I rozpowszechniajcie te informacje najszerzej jak się da.

 

Dodaj komentarz