Plan imprez na najbliższy miesiąc

Impreza integracyjna na zakończenie sezonu – startujemy o 20-tej!

W środę 26. listopada nietypowo, ale już tradycyjnie, hucznie obchodzimy imieniny Janusza – a to ze względu na niezwykłe nagromadzenie Januszów w naszym Klubie. Szanownymi solenizantami są: Janusz Baranek, Janusz Gołąb, Janusz Lisowski, Janusz Pająk, Janusz Skiba oraz Janusz Skorek. Zaczynamy mniej więcej o 18-tej, jak zwykle należy przynieść ze sobą coś do jedzenia i picia.

W środę 3. grudnia Wojtek Kurz opowie o swojej tegorocznej wyprawie na Grenlandię – opowieść będzie oczywiście bogato ilustrowana. Podczas wyprawy wraz z Arturem Magiera oraz Pawłem Wyciślikiem przeszli drogi Mosquito Attack – VII 320m RP (oryg. VII/A0), Pyramida Ulamertorssuaq oraz Droga Katalońska – VIII-/A2 2xAF (oryg. ED VI/A3) 1300m do trawersu pod granią + 600m do szczytu, zachodnia ściana Ketilu. Startujemy o 18.15

W piątek 5. grudnia robimy, również huczną, imprezę integracyjną pt. „Zakończenie sezonu letniego”. Piątek, jak można się domyslić, został wybrany nieprzypadkowo – następująca po nim wolna sobota sprzyja dłuższej integracji. Będzie muzyka, hulanki i swawole, a w kąciku będzie można porozmawiać o tym, co kto włoił oraz co kto zamierza włoić. Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych Członków oraz Sympatyków, a także Sympatyków naszych Członków. Napoje i przekąski oczywiście przynosimy ze sobą, stroje wieczorowe nie są wymagane.

 

Imprezy okołoklubowe:

W sobotę 22. listopada w kościółku przy ul. Kozielskiej 50 nasz kolega Andrzej „Szczepan” Starosolski pojmie za żonę Martę Maciejewską. Ceremonia rozpoczyna się o godz. 16-tej.

W dniach 28-30. listopada Wojtek „Kanion” Grzesiok organizuje swoją imprezę autorską:

Późno bo późno ale wszystkich uroczyście zapraszam na KANIONADE Edition V, ktora odbedzie sie tradycyjnie na chatce Adamy w Beskidzie Żywieckim ( http://www.skpg.gliwice.pl/lachowice/index.htm ) w dniach 28-30 LISTOPADA bieżącego roku.

impreza będzie miała swoje tradycyjne elementy:
ŻUR (gotowany przez el kommendante – znaczy sie mnie)
Slajdy ( Pokazywane przez kilku zaproszonych Gigantów )
i Niespodzianki

POKAZY: AFRYKA (TAKA PRAWDZIWA CZARNA, KUNTA KINTE I TE SPRAWY) , AMERYKA POŁUDNIOWA OD STRONY WODY I OD STRONY NIEBA, AZJA CENTRALNA (OD WSZYSTKICH STRON), ANTARKTYDA (OD STRONY WODY) I DUŻO DUŻO WIĘCEJ

na koniec oczywiście koszty: Nocleg na chatce – 10 zeta (studenty i młodzi 8) Obowiązkowa Ściepa na Żur – niewiem policzy się, wziąć ze sobą Spiworki, ewentualnie kubki i jakieśtam graty do kanapek. PRZYPOMINAM ŻE NA CHATCE JEST ZAKAZ PICIA ALKOHOLU 😉 Prosze o pisanie tak circa about kto się wybiera – żebym mógł to pochytać i pomóc w logistyce.

Dodaj komentarz