Nowa Ścianka wspinaczkowa – Gliwice JASNA 31

Tekst nadesłany od Łukasza:

Nareszcie! Miasto Gliwice, w końcu doczekało się nowoczesnej ściany wspinaczkowej!

 Długo oczekiwana, nowa ściana w Gliwicach już otwarta!!!

Ściana zlokalizowana jest w nowopowstałym kompleksie na Jasnej www.jasna31.pl. Miejsce sentymentalne, ponieważ wcześniej znajdował się tam legendarny „bulder na Jasnej”.


Na JASNEJ, pod trybuną główną hali, znajduje się klimatyzowana bulderowania, jedna z największych na Śląsku! Różnorodne formacje są zapełniane systematycznie zmienianymi przystawkami o różnych stopniach trudności kręconymi po kolorach.

Druga część oferty to ściana z liną o wysokości ok. 12 m. Znajdują się na niej 23 stanowiska z zawieszonymi wędkami. Na ścianie rozwieszone są ekspresy, istnieje więc możliwość (a nawet powinność!) prowadzenia dróg. Drogi są systematycznie zmieniane, a chwyty regularnie czyszczone i wymieniane.

Na ścianie prowadzone są sekcje wspinaczkowe dla wszystkich grup wiekowych o różnych poziomach zaawansowania. Zapoznaj się z harmonogramem sekcji wspinaczkowych i zarezerwuj dogodny dla siebie termin! Organizujemy również zajęcia dla dzieci! 

 

W trakcie budowy jest część treningowa, w skład której będzie wchodzić Campus z listwami Witchhold, chwytotablica i drążek. Sprzęt do ćwiczeń będzie uzupełniany.

Nowoczesny obiekt, bezpieczeństwo, dbałość o każdy szczegół, czystość i wysoka jakość oferowanych usług niech będą zachętą do odwiedzin zarówno dla początkujących, jak i tych, którzy pierwsze kroki w skałach mają już dawno za sobą 🙂

Na ścianę zapraszamy  od 10.00 do 22.00 pon – nd, a na bulderownię od 7.00 – 24.00 pn – nd.

 

Ściana w Gliwicach – jasne, że Jasna! 🙂

Dodaj komentarz