Marta Sokołowska na Festiwalu Górskim w Lądku Zdrój

Z dumą informujemy, że na kultowym Festiwalu Górskim w Lądku Zdroju zagości ze swoją prezentacją jedna z naszym Klubowiczek- Marta Sokołowska!
Marta jest niesamowitą osobą, która swoje życie prowadzi w równie niesamowity sposób. Swoją pasję do gór połączyła z pasją do jogi i pasją do skoków spadochronowych.

Swego czasu aktywnie brała udział w życiu Klubu, wspinając się z Nami oraz prowadząc cieszące się dużą popularnością zajęcia jogi dedykowanej dla wspinaczy. Jej serce chyba jednak od zawsze leżało w Dolomitach, w których spędzała większość lata. Teraz od roku mieszka u ich stóp, mogąc spędzać tam każdą wolną chwilę.

Kiedy zakiełkowały w Marty głowie skoki BASE? Tego nie wiemy, ale o tym napewno Marta opowie sama w Lądku Zdroju, w piątek o 13:00 w swojej prelekcji Góry i grawitacja. O wspinaniu, skokach B.A.S.E. i jodze.
Wyjątkowa okazja, bo kobiet takich jak Marta w Polsce jest… czy w ogóle jest jakaś? 🙂 Wydaje się, że Marta jest pierwsza, któa łączy te trzy pasje w takim powodzeniem.

Marta nie zapomina jednak o nas i dzieli się z Polakami wspoimi przemyśleniami na swojej stronie:
https://www.marta-sokolowska.com/

Prowadzi też warsztaty jogi w pięknych okolicznościach przyrody, które serdecznie polecamy. I jest członkinią teamu polskiej marki Milo.
Powodzenia Marto w dalszym rozwoju i dziękujemy za inspirację i Twój cudowny uśmiech!

 

 

Dodaj komentarz