KURS WSPINACZKI SKAŁKOWEJ 2014


Nasz kurs przygotowuje od podstaw do samodzielnego wspinania w rejonach skałkowych – nie trzeba mieć doświadczenia wspinaczkowego. Kurs składa się z 2 części: teoretycznej – 8 wykładów i praktycznej – 6 dni wspinaczkowych w skałkach.

Kurs prowadzony jest wg programu Polskiego Związku Alpinizmu, przez instruktorów i trenerów licencjonowanych przez PZA. Całkowity koszt kursu – 850 zł, w tym 150 zł za część teoretyczną i 700 za praktyczną. Dla członków KW Gliwice lub w wypadku zapłaty za obie części z góry, cena kursu wynosi 800zł. Ceny zawierają podatek VAT.

Zgłoszenia przyjmujemy oraz wszelkich informacji udzielamy w każdą środę w klubie oraz mailem: kw@kwgl.org. Na pierwsze kursowe spotkanie organizacyjne należy przynieść wypełniony formularz zgłoszenia. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy będą przyjmowane wg kolejności zgłoszeń.

Do części praktycznej można podejść tylko po zaliczeniu części teoretycznej. Wymagane jest również posiadanie ubezpieczenia NW. Zapewniamy cały sprzęt, kursanci muszą mieć tylko buty – mogą to być dobrze dopasowane trampki (korkotrampki z obciętymi korkami), ale dużo lepiej zaopatrzyć się w jakiekolwiek buty wspinaczkowe. Cena kursu nie obejmuje dojazdów w skałki (gdzie będzie realizowana część praktyczna), noclegów i wyżywienia. Początek kursu (spotkanie organizacyjne) odbędzie się 19 marca o godz. 18.30 w siedzibie klubu w Gliwicach przy ul. Zwycięstwa 1.

Część praktyczna rozpoczyna się, gdy pogoda pozwala na przeprowadzanie zajęć terenowych – terminy do uzgodnienia z poszczególnymi instruktorami. Osoby niepełnoletnie mogą być szkolone po uzyskaniu pisemnej zgody podpisanej przez rodziców (prawnych opiekunów).
Z taternickim pozdrowieniem
Tomasz Marek Badur
(PHOENIX)

Dodaj komentarz