Jajo Srebrne dla Prezesa KW Gliwice!

Miło nam poinformować, że jendym z laureatów tegorocznych Złotych Jaj zostaje nie kto inny jak nasz ukochany Prezes. Oto pełne wyniki:

Kapituła „Złotego Jaja” w składzie:
Andrzej Machnik (Kanclerz)
Tomasz Klimczak
Izabella Lubańska
Monika Ratyńska
i Olek Teysseyre

przyznała następujące wyróżnienia:

Jajo Złote:
Dla organizatorów zimowej wyprawy na Broad Peak za wywalenie ze składu wyprawy najsilniejszego zawodnika (Janusza Gołębia) i zastąpienie go najsłabszym.

Jajo Srebrne:
Dla Prezesa KW Gliwice kol. Jacka Kantyki, który przez całą zimę ostro ładował pod kątem ambitnego wspinaczkowo wyjazdu do Turcji tylko po to, by w przeddzień wyjazdu stwierdzić, że ma nieważny paszport.

Jaja Brązowe:
1) Dla kol. Alicji i Artura Paszczaków oraz kol. Zbigniewa Skierskiego, którzy dopiero po dupnięciu pierwszej z wymienionych osób z lawiną stwierdzili, że mają nie włączone detektory dlatego, że wcześniej nie chciało im się ich włączyć.

2) Dla kol. Jakuba Radziejowskiego za to, że w swoim błyskotliwym artykule w „Taterniku” całkowicie anihilował wejście kol. Jacka Fludera i Stanisława Piecucha na Cerro Torre tylko dlatego, że wyżej wymienieni weszli na niższą o 3 metry część stojącego na szczycie lodowego grzyba, który w owym czasie rozpadł się był na dwie części, bo część wyższa groziła zawaleniem.

Jajo z gwintem:
Dla kol. Andrzeja Marcisza za próbę zarezerwowania na całą zimę wielokrotnie już zimą przechodzonego „Superścieku” na ścianie Kotła Kazalnicy w celu pierwszego zimowego klasycznego przejścia tylko dlatego, że wbił na nim jednego spita i powiesił na nim wiertarkę.

Specjalne Jajo Pozłacane:
Dla kol. Artura Paszczaka, który na propozycję uczestnictwa w kapitule „Złotego Jaja” przysłał w odpowiedzi smsa: „Absolutnie nie chcę, bo mnie zajebią!”

 

Niestety w tym roku, Jacku, jedynie Srebrne Jajo, ale może w przyszłym będzie lepiej?

Dodaj komentarz