Climbing Coach – zrodzony z potrzeby

Zdarzyło wam się kiedyś wykonać zbyt mało powtórzeń baldy (lub zbyt wiele hehe)? Albo rest trwał nie tyle co powinien? Ponura codzienność treningowa… Ale teraz to już przeszłość. Wystarczy tylko uzbroić komórkę w niezawodnego Climbing Coacha, który zasygnalizuje Ci dźwiękami, że dość ładunku lub resta!

Pięknym takim wstępem opisałem programik, który umożliwa skonfigurowanie ile powtórzeń chcemy i jak długo ma trwać trening i rest. Dość pożyteczne. W założeniu służył mi do zwisów na drągu, ale w zasadzie można go użyć do wszystkich ćwiczeń na wydymkę beztlenową.

Niewiele trzeba komentować. Programik zgłasza się ślicznym ekranem powitalnym, klikamy dowolny guzik. Pod opcją Config kryje się możliwość zmiany dźwięku i jego głośności. Wybierająć opcję ‘Straight-arm hangs’ możemy ustawić liczbę powtórzeń oraz czas ćwiczenia i restu (w sekundach). Teraz tylko nacisnąć Start i ładować!!!

Known Issues – jak mawiają fachowcy: W Nokii trzeba włączyć dźwięki ostrzegawcze (Warning Tones) w Profilu, bo inaczej nie słychać dźwięków. Dlaczego tak jest, nie wiem 😉 Więc nie pytajcie. W mojej trzeba wejść do menu>Tools>Profiles>General dać Personalise i zmienić ‘Warning Tones’ na On.

Telefon musi mieć obsługę Javy 2.0.

To miłego ładowania!

PS. Jakby ktoś chciał coś dodać, zmienić, to dajcie znać. Może warto to rozwinąć 😉

Link do pliku ClimbingCoach.jar, który musimy zainstalować w telefonie.

Dodaj komentarz